Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1855
Stary 19.10.2015, 07:12
Niekoniecznie Król Maciuś, , po prostu, ktoś od Moskala lepszy. Gra wygląda fajnie, ale do 16 metra, później jest kopanie się po czołach. Za Smudy może i pięknie nie było, ale lepiej raz przegrać i raz wygrać, niż 3x remisować.