|
wczoraj w Liga+ Ekstra padło fajne zdanie:
co by było gdyby Wisła dwa,trzy mecze z tych siedmiu (remisów) wygrała? a no to, że miałaby 4-6 punktów więcej i byłaby v-ce liderem ekstraklasy i od razu jak bardzo zmieniłby się odbiór tej drużyny.
Więc racja, klepka jest, fajna dla oka, ale gdyby to się chociaż nie zremisowało, a ze dwa wygrało, to teraz byłby zachwyt nad drużyną.
dzięki tommiyacht
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez ArturBarlinek : 19.10.2015 o godz. 06:41.
Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!
|