Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 19.10.2015, 05:40
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
.

Sama gra WIsly za Moskala,.....ładna dla oka czasem klepki az oczy sie przeciera.Tylko wlasnie to kończenie akcji.
oo, i tu drogi panie uderzyłeś w sedno. I ja tu osobiście widzę problem, ale nie w kończeniu akcji a właśnie w grze Wisly ladnej dla oka ze oczy sie przeciera. To jest "ukryty" problem. Im bardziej chcemy grac ladnie, tym sami sobie stwarzamy trudniejsze sytuacje do wykończenia. Chce przez to powiedzieć ze taktyka jest za trudna do wykonania. Oczywiscie, raz od wielkiego dzwonu taka koronka wyjdzie i piejemy z zachwytu ze piekna akcja itd. Ale to nie jest regularne. Regularne natomiast jest klepanie przed i w 16-ce które w 99% nie prowadzi nawet do strzału na bramke. O to mam pretensje. To powinno byc kilka podan i lufa a nie miliion jak Barca. Nie ten poziom. Gramy za trudna jak na nas pilke.

ps- co nie zmienia faktu ze Jankowski jest paralitykiem.
Odpowiedz cytując