raindog napisał(a):

|
Panowie, mamy złą sytuację budżetową, więc w tym momencie po prostu nie stać nas na ryzyko, gdzie na jednej szali są puchary, a na drugiej spadek.
|
Z tymi pucharami to sobie jaja robisz!? Obecnie, to my się z taką żenadą nie dostaniemy do pierwszej ósemki.