Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 19.10.2015, 00:11
No i co...

Zamienicie Moskala na Czesia Michniewicza i co wam to da?

myslicie ze nagle Pawel bedzie hat-tricki walił? taaa

Problem WIsly to problem
braku napastnika
braku skutecznosci
i braku kogos kto by strzelal z 15,20 metrow..
..
I wtedy taki Brozek moglby isc na dobitki ,jak za starych czasow.Ale ze nic sie w grze w 16-stce nie dzieje ze jest jak jest.

Sama gra WIsly za Moskala,.....ładna dla oka czasem klepki az oczy sie przeciera.Tylko wlasnie to kończenie akcji.

Najlatwwiej jutro zwolnic Moskala,zatrudnic kolejnego Engela i myslec ze to uleczy Wisle.Wisle uleczy ktos ofenswyny ,ale jak sie sciaga pomocnikow i obrancow zamiast kogos dla Pawla czy chocby decyduje na odjscie Stepinskiego to jest jak jest/
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując