raindog napisał(a):

@pomeran Skoro ktokolwiek, proszę o konkrety.
Po prostu wskażcie trenera, za który będzie gwarantował lepszą grę, a którego zatrudnienie warte będzie opłacania trzech kontraktów.
Na ten moment Moskal raczej nie zrezygnuje, gdyż zapewne ma świadomość, że wina małej ilości punktów w dużej mierze spowodowana jest grą bez napastnika.
|
Mam nadzieje ze nie jest typowe pytanie na zasadzie podaj kandydata a my to Obsmiejemy. Bo to tylko przykład.
Raz Kocian. Dwa, duzo bardziej nie do zaakceptowania przez wielu tutaj - wdowczyk. oczywiscie to tylko przykłady. Teraz lepszy byłby nawet lenczyk czy Tarasiewicz. Niestety w przypadku naszego obecnego trenera nie trudno wskazać tego z większymi osiągnięciami. Bo w zasadzie każdy pracujący w eklapie/ 1 lidze ma większe.