Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 18.10.2015, 23:57
raindog napisał(a):Wyświetl post
A ja oceniam realną sytuację Wisły.

Probierz to dobry trener czy nie? Fornalik dobry czy nie? Michniewicz dobry czy nie?
W praktyce- czasem bardzo dobry, czasem beznadziejny.

Moskal, póki co, nie miał jeszcze tak złej serii jak oni, że ich drużyny w pewnym momencie, nie dość, ze nie punktowały, oto jeszcze nic nie grały. To jest całkiem inna sytuacja. My gramy, potrafimy zdominować przeciwnika, z tą różnicą, że koncertowo pieprzymy 100% sytuacje. Do tego, gdy spojrzymy na niewydrukowaną tabelę, to jesteśmy w czubie.

Panowie, mamy złą sytuację budżetową, więc w tym momencie po prostu nie stać nas na ryzyko, gdzie na jednej szali są puchary, a na drugiej spadek.
Ok, jeszcze raz: mam nadzieję, że zarząd zrobi to, co będzie najlepsze dla klubu. I tyle.

Ale (i to jest tylko moje prywatne zdanie) jakby się jakimś cudem okazało, że mamy kasę, to widziałbym...Marko Nikolica. Ale to nie ten temat i nie ta pora.
Ostatnio edytowane przez Revolver : 19.10.2015 o godz. 01:00.
Odpowiedz cytując