raindog napisał(a):

A ja oceniam realną sytuację Wisły.
Probierz to dobry trener czy nie? Fornalik dobry czy nie? Michniewicz dobry czy nie?
W praktyce- czasem bardzo dobry, czasem beznadziejny.
Moskal, póki co, nie miał jeszcze tak złej serii jak oni, że ich drużyny w pewnym momencie, nie dość, ze nie punktowały, oto jeszcze nic nie grały. To jest całkiem inna sytuacja. My gramy, potrafimy zdominować przeciwnika, z tą różnicą, że koncertowo pieprzymy 100% sytuacje. Do tego, gdy spojrzymy na niewydrukowaną tabelę, to jesteśmy w czubie.
Panowie, mamy złą sytuację budżetową, więc w tym momencie po prostu nie stać nas na ryzyko, gdzie na jednej szali są puchary, a na drugiej spadek.
|
Ok, jeszcze raz: mam nadzieję, że zarząd zrobi to, co będzie najlepsze dla klubu. I tyle.
Ale (i to jest tylko moje prywatne zdanie) jakby się jakimś cudem okazało, że mamy kasę, to widziałbym...Marko Nikolica. Ale to nie ten temat i nie ta pora.