raindog napisał(a):

@pomeran Skoro ktokolwiek, proszę o konkrety.
Po prostu wskażcie trenera, za który będzie gwarantował lepszą grę, a którego zatrudnienie warte będzie opłacania trzech kontraktów.
Na ten moment Moskal raczej nie zrezygnuje, gdyż zapewne ma świadomość, że wina małej ilości punktów w dużej mierze spowodowana jest grą bez napastnika.
|
Nie rozumiesz, że to nie takie proste? Ktoś Ci napisze Skorża, ktoś inny Andrea Stramaccioni, a jeszcze ktoś Armando Evangelista, tudzież inny ex-Jugol z Maribora. My oceniamy Moskala, a kto ewentualnie ma przyjść zamiast niego, to już decyzja zarządu, który NA BANK ma plan B.
I owszem, żaden trener nie gwarantuje sukcesów, ale nowy trener gwarantuje jedno - zmianę. A to akurat zawsze daje pozytywnego kopa.