raindog napisał(a):

Czyli zwolnienie przeciętnego Moskala, płacenie 3 trenerom i zatrudnienie kolejnego przeciętnego, bo na dobrych nas nie stać?
Ja to widzę tak. Siadają do rozmów i pytają się Moskala, jakie stawia sobie cele do końca rundy. A na koniec zwierają dżentelmeńską umowę, że jak ich nie zrealizuje, to sam rozwiązuje kontrakt. No chyba, że chcemy mu płacić jeszcze przez kolejne pół roku więcej. Stać nas, możemy.
|
Akurat Moskal wydaje się osobą, która mogłaby rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron, mimo że to może być jego ostatni poważny klub, który poprowadzi sam. Przynajmniej w ciągu najbliższych kilku lat.
raindog napisał(a):

|
może się okazać, że będziemy bić się o 14 miejsce.
|
Niestety jeżeli Moskal utrzyma swoją średnią puntów, to technicznie już bijemy się o 10-14.