Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 18.10.2015, 23:10
raindog napisał(a):Wyświetl post
Czyli zwolnienie przeciętnego Moskala, płacenie 3 trenerom i zatrudnienie kolejnego przeciętnego, bo na dobrych nas nie stać?

Ja to widzę tak. Siadają do rozmów i pytają się Moskala, jakie stawia sobie cele do końca rundy. A na koniec zwierają dżentelmeńską umowę, że jak ich nie zrealizuje, to sam rozwiązuje kontrakt. No chyba, że chcemy mu płacić jeszcze przez kolejne pół roku więcej. Stać nas, możemy.
Akurat Moskal wydaje się osobą, która mogłaby rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron, mimo że to może być jego ostatni poważny klub, który poprowadzi sam. Przynajmniej w ciągu najbliższych kilku lat.

raindog napisał(a):Wyświetl post
może się okazać, że będziemy bić się o 14 miejsce.
Niestety jeżeli Moskal utrzyma swoją średnią puntów, to technicznie już bijemy się o 10-14.
Ostatnio edytowane przez Revolver : 18.10.2015 o godz. 23:12.
Odpowiedz cytując