raindog napisał(a):

Lepszy bedzie Ktokolwiek mogący wykazać sie sukcesami/osiągnięciami w prowadzeniu drużyny na tym poziomie rozgrywek. Ktos kto po prostu zna sie na robocie. To nie jest czas na eksperymenty na Wisle. Rozumiem, zatrudnianie prawdziwych Wislakow fajna sprawa. wielki szacunek do Kazimierza za lata spędzone przy R22. Ale trenerem jest słabym. Czasu na pokazanie swojego pomysłu, schematów w grze było mnóstwo.