raindog napisał(a):

Jak już pisałem wcześniej:
Liczę, że w zarządzie wygra zdrowy pragmatyzm kierowany przyszłością Wisły i zdecydują - mając ode mnie więcej informacji/prognoz o stanie finansowym - czy lepsze dla klubu jest trzymanie przeciętnego Moskala, czy zwolnienie go i zastąpienie kimś innym.
KTO? Moje zdanie nie ma tu nic do rzeczy.