Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 18.10.2015, 22:44
Ehh już myślałem, że Chłopak, który wbiegł na murawę pokaże naszym ślepcom w którą stronę kopać żeby do siatki wpadło, ale nie dali mu dojść do piłki zanim musiał się ewakuować. W każdym razie trzeba przyznać, że im bliżej końca meczu tym większą poprawę w grze było widać (w sensie kończenia akcji strzałem) gorzej (delikatnie to ujmując) było z ich celnością.
Na treningach powinni ćwiczyć do bólu strzały z każdej pozycji, bo na razie wygląda to mizernie, ale ponoć... "trening czyni mistrza".
Odpowiedz cytując