|
Wisła w meczach z Łęczną, Koroną, Piastem i Niecieczą stworzyła kilkanaście bramkowych okazji i nie strzeliła żadnego gola w tych spotkaniach.
To wina Moskala, że mimo stworzenia wielu okazji Jankowski, Brożek, Crivellaro, Donald, Mączyński i inni nie potrafili niczego wykorzystać?
Sam Jankowski powinien mieć w tych spotkaniach z pięć bramek.
To nie Moskal odpowiada za to.
Widać, że Wisła nie ma problemów ze stwarzaniem sytuacji, dużo gorzej jest ze skutecznością.
Z tym, czy Wiśle są zawodnicy, którzy na przestrzeni ostatnich lat regularnie trafiali do bramki w dłuższym wymiarze czasowym?
Jeśli takowy jest - Pa.Brożek, to upływ czasu daje o sobie znak, a poza tym Paweł przez wiele lat był krytykowany, że aby strzelić gola, to musi kilka sytuacji zmarnować.
Jankowski od kilku lat nie potrafi wrócić do formy ze swojego najlepszego okresu w Ruchu, Boguski po serii ciężkich kontuzji wiadomo.
To kto ma strzelać?
Wiśle nie potrzeba zmiany trenera, tylko skutecznego napastnika oraz kreatywnego rozgrywającego/skrzydłowego, który dałby coś nieszablonowego na boisku, bo problem jest z jakością na boisku, bo kilku graczy jest już coraz słabszych, a kilku nowych zawodzi.
Za wąską kadrę i za całą resztą, to nie Moskal odpowiada.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 18.10.2015 o godz. 22:49.
|