Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 18.10.2015, 22:34
raindog napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że logika jest dla niektórych trudną dziedziną, więc będzie krótko:

1) Gramy z kolejny mecz przeciwnikiem, który muruje bramkę (w takich meczach zawsze trudno o klarowne sytuacje).
NO I? Odwieczny problem drużyn relatywnie silniejszych, które grają z relatywnie słabszymi. Moskal nie jest tu akurat jedynym biednym trenerem na świecie, który znajduje się w takiej sytuacji

raindog napisał(a):Wyświetl post
2) Klarowne sytuacje są. ...i na początku meczu, i na końcu, a zatem rozegranie piłki funkcjonuje.
Nazywanie rozklepania obrony takiej drużyny, jak Termalica przy pomocy najbardziej prymitywnego z piłkarskich zagrań, czyli odegrania z klepy, FUNKCJONUJĄCYM ROZEGRANIEM, to dość duże nadużycie, bo jest to akurat absolutna podstawa w tej grze zespołowej.

raindog napisał(a):Wyświetl post
3) Tym, co zawodzi jest skuteczność napastników / piłkarzy ofensywnych.[/B]
Tym, co TEŻ zawodzi jest skuteczność napastników/piłkarzy ofensywnych.

raindog napisał(a):Wyświetl post
4) Trener nie ma praktycznie możliwości rotacji w składzie.
Rotacji może i nie, ale za to ma możliwość wprowadzenia więcej niż jednego prymitywnego ustawienia, zaimplementowania kilku powtarzalnych schematów taktycznych i - jeśli to nie zbyt wiele - może paru opcji wykonywania stałych fragmentów gry, które nie kończyłyby się wielkim bajzlem przy kontrach przeciwnika.

raindog napisał(a):Wyświetl post
5) Jaką decyzję powinien podjąć prezes?

a) dokonać zmian na stanowisku trenera
b) pomyśleć o wzmocnieniu ataku
A) ORAZ B)


Widzisz, chciałeś logikę, a wyszła słaba retoryka.
Odpowiedz cytując