Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1846
Stary 18.10.2015, 21:58
cfa napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy jak będzie to wyglądało kiedy wróci Sarki i DG będzie grał. Na najbliższe okienko nowy napastnik i możne coś z tego będzie, bo brakuje tylko wykończenia ...
No coz, pisalem o tym jak wiadomo było, że Sarki doznał kontuzji i nie bedzie go z nami dłuższy czas. Panowe ... Moskal jest od tego aby wymyslic cos w sytuacji takiej, w której mamy tylu skrzydłowych ilu mamy. My natomiast od MARCA 2015 nie probowalismy nic zmienic. Dalej gramy jednym skrzydłowym, a dziś to nawet 0,5 skrzydłowego to było. Moskal jest od trenowania - czyli od formy zespołu, od treningu strzeleckiego, od schematów w rzutach wolnych, rzutach rożnych itp. Czy ktoś z Was widzi jakieś schematy oprócz krakowskiej piłki ? Czy widać jakieś automatyzmy ? Każdy mowi, ze salomon z pustego nie naleje itp. Ale to Moskal jest niejako odpowiedzialny za trening tych piłkarzy i ich ustawienie na boisku. Fajnie, ze jest sympatyczny i jest Wislakiem. Ale czy jest dobrym trenerem ? czegos w tym wszystkim brakuje, nie wiadomo czego. Niestety moze to jest wlasnie rożnica pomiedzy dobrym trenerem a przeciętnym ? Moze wlasnie to coś robi różnicę. Acha, i nie wierze w to, że dobry trener nie osiągnie z tymi zawodnikami wiecej niż nasz obecny.