Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1845
Stary 18.10.2015, 21:58
Ten mecz chyba nie pozostawił wątpliwości, żeby nie potrafić wygrać 2 spotkań z rzędu przez prawie 8(!!!!!!) miesięcy to jest skandal i sabotaż. Nie wiem co ten człowiek robi jeszcze na ławce trenerskiej Wisły, brać Maćka póki wolny...