silver03 napisał(a):

|
Nie trzeba cudów na kiju, żeby stworzyć 4 setki z Termalicą, Koroną czy innymi patałachami, gdzie grają jakieś Cebule, Sylwestrzaki i inne Wilusze. I nie mówcie, że takie Korony, Termaliki dysponują lepszymi składami niż Wisła z reprezentantem Polski, jednym z najlepszych skrzydłowych w ekstraklapie (Donald), byłym królem strzelców, jedną z silniejszych linii defensywnych, bo jest to śmieszne.
|
Korony i Termaliki nie muszą dysponować lepszym składem. Piłka nożna to nie szachy, gdzie większość partii wygrywają białe. Wystarczy zastosować podobną taktykę, jak dzisiaj Termalika, żeby zniwelować ewentualne różnice i sprawić, że czołowe drużyny ekstraklasy stają się bezradne. Bo przecież to nie tylko nasza przypadłość, ale wszystkich "papierowych" mocarzy.