Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 18.10.2015, 21:49
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Z wypowiedzi na forum niektórych osób odnoszę wrażenie, ze trener Moskal jest odpowiedzialny dosłownie za nic.
Ok, tak też myślałem.

Kilka kolejek temu, chwaliliśmy Moskala, że z mocnymi rywalami ugrał niezłe wyniki (co zresztą było prawdą). Szybko okazało się, że Ci 'nieźli' sa tak naprawdę przeciętni (Lech, Górnik, Lechia). Mówiono: Moskal obroni się terminarzem. teraz będziemy lać frajerów, no to idziemy 0-1 z Łęczną, wygrana z P-BB, 0-0 z Koroną u siebie, 0-1 z Piastem, 0-0 z Termaliką. Teraz już zostali tylko 'frajerzy' z Białegostoku, Lubina, Chorzowa i półmetek będzie za nami.

Moskal chyba ma zamiar wykręcić średnią zdobytych punktów poniżej 1 pkt/ mecz oraz zwycięstw poniżej 10%. Na razie ma 1,18 pkt/mecz i 22% zwycięskich spotkań.

Średnio widzę naszą ligową jesień 2015, tak średnio.

No dobra, widzę bez ściemy, że będzie bardzo źle.

Fajnie byłoby kiedyś usłyszeć z ust trenera "Jeśli nie będziemy wygrywać średnio co 3 meczu (a gdzie tam choćby co 2) to oddam się do dyspozycji zarządu."
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.10.2015 o godz. 21:57.
Odpowiedz cytując