Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1236
Stary 18.10.2015, 21:46
Co do wczorajszych derbów - oglądnąłem skrót, mając też w pamięci kilka innych meczów (CLJ i rezerw) nie dziwię się, że to właśnie Marszalik jest graczem ocierającym się o I drużynę. Inne pytanie brzmi jednak - skąd u nas takie cuda jak chociażby Chlebowski czy Gulczyński? Nie ma naprawdę nikogo, kto zagrałby od nich lepiej? Ja wiem, że żydzi grali kilkoma E-Klapowcami, ale to, jak nasi się gubili i byli objeżdżani to się aż prosiło o chłostę...
Odpowiedz cytując