silver03 napisał(a):

Nie trzeba cudów na kiju, żeby stworzyć 4 setki z Termalicą, Koroną czy innymi patałachami, gdzie grają jakieś Cebule, Sylwestrzaki i inne Wilusze. I nie mówcie, że takie Korony, Termaliki dysponują lepszymi składami niż Wisła z reprezentantem Polski, jednym z najlepszych skrzydłowych w ekstraklapie (Donald), byłym królem strzelców, jedną z silniejszych linii defensywnych, bo jest to śmieszne.
Z wypowiedzi na forum niektórych osób odnoszę wrażenie, ze trener Moskal jest odpowiedzialny dosłownie za nic.
|
Jak to za nic? Trener Moskal odpowiedzialny jest za to, żeby "być Wiślakiem z krwi i kości" i wtedy będzie "1906% poparcia."
Bo kogo obchodzą takie pierdoły, jak zdobywanie punktów? Przecież "gra się klei, tylko kopaczy dobrych nie ma." Przecież gdyby Kazek miał tak galaktyczną pakę jak Piast albo Łęczna, to dopiero pokazałby warsztat.
Każdy, ale to KAŻDY inny trener zostałby już dawno wywalony bez mrugnięcia okiem.