Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 18.10.2015, 21:26
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Stworzyli przynajmniej 4 setki. W tym meczu nie zabrakło pomysłu, ale bramek. No i powinien być już tradycyjnie karny.
Nie trzeba cudów na kiju, żeby stworzyć 4 setki z Termalicą, Koroną czy innymi patałachami, gdzie grają jakieś Cebule, Sylwestrzaki i inne Wilusze. I nie mówcie, że takie Korony, Termaliki dysponują lepszymi składami niż Wisła z reprezentantem Polski, jednym z najlepszych skrzydłowych w ekstraklapie (Donald), byłym królem strzelców, jedną z silniejszych linii defensywnych, bo jest to śmieszne.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli za formę prawie wszystkich ofensywnych zawodników" nie odpowiada Moskal, to kto?
Z wypowiedzi na forum niektórych osób odnoszę wrażenie, ze trener Moskal jest odpowiedzialny dosłownie za nic.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 18.10.2015 o godz. 21:29.
Odpowiedz cytując