Kurz napisał(a):

|
Stworzyli przynajmniej 4 setki. W tym meczu nie zabrakło pomysłu, ale bramek. No i powinien być już tradycyjnie karny.
|
Cztery setki w meczu z przeciwnikiem, który niemalże nie wychodził z własnej połowy. Szału nie ma.
Absolutnie nie winię Moskala. Jestem raczej zdania, że kwestie finansowe zabijają ducha tej drużyny.
Swoją drogą - ciekawe, co planuje Cupiał. Jeśli chciałby odsprzedać Wisłę, żeby coś tam do jego kieszeni wróciło, to realizuje to w najlepszy z możliwych sposobów. Niedługo marka "Wisła Kraków" będzie warta jakąś symboliczną złotówkę.