|
Do trzymanych z dala od składu dodałbym Cywkę. Przynajmniej na razie. Nie do końca rozumiem, co się z nim dzieje.
Wiem, że zdaniem wielu forumowiczów mamy potencjał na miejsce w środku tabeli. Nie czas i nie miejsce na toczenie sporów na ten temat. Chciałbym jednak widzieć w tych piłkarzach jakąś iskierkę, jakąś determinację. Po 15 minutach było wiadomo, że tego meczu nie wygramy. Większość naszych ataków to takie biegnięcie do przodu bez jakiegokolwiek pomysłu. Z kolei przy stałych fragmentach nasi piłkarze samodzielnie oddawali się pod opiekę zawodników Niecieczy.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|