Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 18.10.2015, 20:12
Paralityk, kaleka, miernota, parapiłkarz, pokraka, łajza, pseudokopaczyna, nieudacznik, lebioda, patałach, łamaga, antytalent, oferma, niezdara, sierota, ciamajda, ciapa, gamoń, wymoczek, partacz, niedojda, fajtłapa, ciemięga, niedołęga, dyletant, niemota, mimoza, niedorajda, osioł, łachudra, popapraniec.

Ktoś zna jeszcze jakieś kulturalne określenia na "grę" Macieja Jankowskiego? Przecież to co gość sobą prezentuje jest niewiarygodne. Chłop jest chyba najsłabszym zawodnikiem w ostatnich 10 latach w Wiśle, na pewno na równi z asami pokroju Czekaja, Frederiksena. I gra w pierwszym składzie non stop i u Smudy i u Moskala. Czy on ma na nich jakieś kwity? Najgorsze jest to, ze to osobnik kompletnie pozbawiony wstydu. Miał czelność poprosić o rozwiązanie kontraktu.

Klucz do wygrywania meczów to trzymanie Urygi i Jankowskiego z dala od składu. Za nich może grać ktokolwiek. Szkoda, ze młodzi prezentuja tak beznadziejny poziom. Umówmy się jest beznadziejnie na prawie każdym polu i boję się, że kroczymy ścieżką Śląska Wrocław, a wcześniej Widzewa i ŁKSu. Brak perspektywicznych zawodników, stadion wypełniony w 30% i mogę wymieniać i wymieniać.

Ciemność widzę, ciemność.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując