Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 18.10.2015, 20:08
arti napisał(a):Wyświetl post
I tak by pewnie u nas ch.ja grał kiszony na ławce albo rzucany po bokach jak to obserwowaliśmy przez cały sezon. A trzeba było go ustawiać w parze z Brożkiem albo przed Brożkiem (albo/i Stilicem).
No ale to trener powinien widzieć (i robić), a nie pikniki z trybun.
I tak oto mamy tylko jednego napastnika za to Crivellaro i Cywkę na trzyletnich kontraktach.
To jest kwintesencja tego co się dzieje od strony sportowej z Wisłą. Zatrudniamy n-tego pomocnika w przerwie letniej a w kadrze mamy słownie jednego napastnik, który od dłuższego czasu jest bez formy. Opieranie zespołu na Brożku i Głowackim a więc zawodnikach po drugiej stronie kariery piłkarskiej przypomina mi sytuację Łks i Odry Wodzisław. Co najśmieszniejsze, że tych co w lecie sprowadzono i podpisano z nimi 3-letnie umowy nic nie grają a są w wieku, w którym piłkarz osiąga szczyt formy.
Odpowiedz cytując