Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 18.10.2015, 19:38
Zooey_Deschanel napisał(a):Wyświetl post
To forum to jest jedna wielka parodia. Wisła wygrywa - "hurraaaa mamy zajebista pake, nie rusz Kazika bo zginiesz" Brożek to jest kocur, świetnie Jankowski, świetnie Boguski, wyczuwam grę o mistrza w tym roku". Wisła - remisuje/przegrywa - "to jest ku*wa parodia, kopacze to leszcze, Jankowski niech spie***la, Brożek to już na emeryture niech idzie, Kazik jest spoko, ale trener z niego żaden"

No ku*wa ludzie, co wy odpieprzacie? Prawda jest taka, że Wisłą obecnie to poziom miejsc 10-16 i każde jej zwycięstwo to obecnie zaskoczenie. I tak będzie dalej dopóki nie będzie odpowiedniego trenera i odpowiednich graczy.
Ogólnie, to tutaj zdania są zawsze dość podzielone, niezależnie od wyników.

Ale cóż, dzięki, że uświadomiłeś nam jaka jest PRAWDA.

To forum jest parodią, bo jest za mało tak wartościowych członków, jak Ty. Proszę, sklonuj się w 50 egzemplarzach i oświecaj nas dalej PRAWDĄ.
Odpowiedz cytując