Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 18.10.2015, 19:32
moim zdaniem niepotrzebnie Moskal jest uznawany przez większość z Was za winowajcę tych wyników. Naszym problemem jest to, że prawie wszyscy nasi ofensywni zawodnicy są bez formy. Pamiętajcie też, że w takim zestawieniu w linii pomocy gramy od 12 spotkań, bo przecież prawie cała druga linia się zmieniła. Po prostu "nie idzie", tak czasem bywa w sporcie. Co mają powiedzieć kibice Chelsea - wywalmy tego parodystę Mourinho i tych marnych kopaczy? Przecież Moskal nie ma żadnej winy w tym, że Brożek czy Jankowski marnują dogodne sytuacje. To nie FIFA, gdzie trener (gracz) ma wpływ na to jak kopnie zawodnik

Termalica w 12 meczach uzbierała punkt więcej od nas. Chcielibyście się z nimi zamienić na zawodników? Bo ja nie. Gdybyśmy dzisiaj wygrali 3-0 to wszyscy by piali z zachwytu, bo gra naprawdę wyglądała dobrze - pewnie w obronie, składnie w ataku, długo utrzymywaliśmy się przy piłce.
Odpowiedz cytując