Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 18.10.2015, 19:05
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Wiem ze Brozek musi grac bo nie ma nikogo innego - chodzi o to ze wymagacie od Kazka cudow, a tak naprawde Kazek ma taka ofensywna paczke : Brozek, Jankowski, Boguski, Murzyn !!!!! i jak ma niebyc remiisow remisty zawdzieczamy tylko dobrym obroncom i bramkarzowi - a wyzej wymienuiona "paka" to po prostu tragedia i smiech na sali , ten cyrk ufundowal Kazkowi Cupial, Gaszynski i inni dycydenci .....nie da sie wygrywac meczow obroncami

Rzeczywiscie, Kazek nie ma komfortowych warunków. Ale kto je ma ? To jest praca trenera i on odpowiada za wyniki i zespol. Kazek wiedzial gdzie przychodzi i jaka jest sytuacja w klubie. Dodatkowo, chyba sam zatwierdzał transfery Cywki i Denisa, prawda ? Wiec jakis wplyw na to ze mamy kadre jaka mamy mial. Bardzo liczylem na to, ze Kazkowi się uda i będziemy miec trenera, ktory preferuje fajny styl gry + jest Wislakiem, niestety to raczej nie ten poziom.

btw. jesli trener Moskal czuje sie Wislakiem to w takim razie trener Motyka jest super wislakiem, gdyz jako jedyny spiewal hymn Wisly z ręką na sercu ..
Odpowiedz cytując