|
Dlaczego oni do k.urwy nedzy potrafia grac tak do lini rzutow karnych.A potem to jak dzieci,albo kopia w bramkarza z 2 metrow albo ponad poprzeczke
to jest pilkarski krymniał.
ciezko na zdrowy ludzi rozum to pojąć ile my marnujemy sytuacji i ile tracimy cennych punktow.
Jakies fatum chyba nad nami wisi,czy jak to nazwać,moze Maciej Wrózbita potrzebny.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.10.2015 o godz. 18:37.
|