Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 18.10.2015, 18:34
Dlaczego oni do k.urwy nedzy potrafia grac tak do lini rzutow karnych.A potem to jak dzieci,albo kopia w bramkarza z 2 metrow albo ponad poprzeczke

to jest pilkarski krymniał.

ciezko na zdrowy ludzi rozum to pojąć ile my marnujemy sytuacji i ile tracimy cennych punktow.
Jakies fatum chyba nad nami wisi,czy jak to nazwać,moze Maciej Wrózbita potrzebny.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.10.2015 o godz. 18:37.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując