Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 18.10.2015, 18:27
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Szlag mnie trafia jak pomyśle jakie bramki ładował wczoraj Stępiński.
Nie został u nas z prostej przyczyny.
Bo książęta Wisły Brożek i Boguski są przyspawani przez trenera do murawy i obojętnie co grają i tak maja plac.

Moskal nie jest winien temu, że książę mając przed sobą 7 metrów 32 cm pustej bramki i godzinę na zastanowienie trafia w jeden punkt, który może przeszkodzić w zdobyciu bramki. W bramkarza.

W pierwszej połowie trzeba było zdjąć Boguskiego. W 60 minucie Brożka i Jankowskiego.
A stał jak słup soli przez cały mecz.
I zdejmuje Cywkę, jedynego, który miał ochotę grać.
To jest wina Moskala.
I tak by pewnie u nas ch.ja grał kiszony na ławce albo rzucany po bokach jak to obserwowaliśmy przez cały sezon. A trzeba było go ustawiać w parze z Brożkiem albo przed Brożkiem (albo/i Stilicem).
No ale to trener powinien widzieć (i robić), a nie pikniki z trybun.
I tak oto mamy tylko jednego napastnika za to Crivellaro i Cywkę na trzyletnich kontraktach.
Ostatnio edytowane przez arti : 18.10.2015 o godz. 18:30.
Odpowiedz cytując