Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.10.2015, 18:16
Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu i .... z tego.
Ciężko się do czegoś przyczepić: jest zaangażowanie, jakiś pomysł, wychodzenie na pozycji, czasami ładne akcje ale wszystko do do pola karnego ...
Potem czegoś brakuje, a to Cywka źle dosordkuje, Boguski zle przyjmie, Guerrier przywali panu Bogu w okno.
Nie wiem może po prostu brakuje umiejętności i tyle.
Jankowski jak uderzy z czuba to trafi w poprzeczkę (z Koroną), a jak plasówką to trafia w bramkrza, a punkty uciekają.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując