Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 18.10.2015, 18:14
Rzucam hasło - debata.

Wg mnie gdzie 2 się bije, tam 3 korzysta. Pytanie, czy to zlew, Kukiz czy Korwin?

Zlew osobiście wykluczam. Korwin to nie ten elektorat. Lewico-"prawica" i podobny elektorat ma Kukiz.

Co do samej debaty - obie strony się wykrwawią. Błąd PiSu w ogóle z uczestnictwem. Ale skoro mleko się już rozlało...

Tematy?

1. Brzeszcze
2. Imigranci
3. Ekonomia
4. Ewa&przyjaciele
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując