|
Rzucam hasło - debata.
Wg mnie gdzie 2 się bije, tam 3 korzysta. Pytanie, czy to zlew, Kukiz czy Korwin?
Zlew osobiście wykluczam. Korwin to nie ten elektorat. Lewico-"prawica" i podobny elektorat ma Kukiz.
Co do samej debaty - obie strony się wykrwawią. Błąd PiSu w ogóle z uczestnictwem. Ale skoro mleko się już rozlało...
Tematy?
1. Brzeszcze
2. Imigranci
3. Ekonomia
4. Ewa&przyjaciele
|