i co ? przyjdzie Mourinho i nagle nauczy grac w pilke takich parodystow jak Jaknkowski, Boguski czy jakis inny nabytek ze sredniaka 1 ligowego Popovica ? czy odejmie lat Brozkowi ktory tylko blokuje miejsce w skladzie innym za samo nazwisko ?/ podziekujcie wkoncu Cupialowi, Gasznskiemu i innym przydupasom z zarzadu ze wjebali Kazka na taka mine serwujac mu taki sklad , jak pisalem latem ze Brozek od 2 lat powinien zakonczyc kariere ( albo wchodzic na ostatnie 10 minut) to mnie polowa netowych facjhowcow omalo niezjadla , kto ma grac w tej Wisle

? 7 def zawodnikow + Murzyn o IQ dziecka z podstawowoki, kulawy i snujacy sie po boisku Brozek ktory nawet dzis z 3 metrow nie umial trafic w bramke - parodysta Boguski o sile strzalu mlodszego trampkarza i Jankowski - ktory nawet sam nie wie jaka jest jego pozycja na boisku bo na zadna sie nie nadaje

? nie oczekujcie od Kazka cudow - nie jego wina ze ma sklad najslabszy w calej Cupialowskiej Wisle ....z pustego to i Salomon nie naleje ....to Wasza wina ze przed sezonem widzieliscie Wisle w gornej 8 a teraz wielkie zale - po prostu trzeba wziasc na klate fakt ze nie jestesmy juz nawet ligowym sredniakiem tylko po prostu bardzo slaba druzyna ligowa ....jedynie bramkarza i obroncow mammy niezlych - ofensywnych pilkarzy nie mamy ZADNYCH - stad te remisy