Arked napisał(a):

|
To nie jest drużyna juniorów. Moskal ma ich nauczyć podstaw gry w piłkę nożną? Jak doświadczeni zawodowi piłkarze nie potrafią wykorzystać takich okazji jakie mieli z Niecieczą to trener może najwyżej rozłożyć bezradnie ręce. Ciekaw jestem jakich cudów dokona nowy trener, że ci sami zawodnicy nagle zaczną ładować bramkę za bramką.
|
Może np nie wciskac Cywki na lewe skrzydło tak, ze przez 90 minut bedziemy grali w 11 a nie tylko przez 30
albo spróbować innej taktyki niz ciagle w kolko to samo skoro nie mamy ludzi do grania na bokach pomocy poza dzikim Donaldem ?
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"