Arked napisał(a):

|
Wytłumacz mi odpowiedzialność Moskala za 4 zmarnowane przez naszych piłkarzy setki.
|
Moskal ponosi taką samą odpowiedzialność za niewykorzystane setki naszych piłkarzy, jak Nawałka ponosi za awans na Euro. Po prostu na tym polega piłka nożna, że to trener jest odpowiedzialny za drużynę - i tę zwycięską, i tę remisującą, i tę przegrywającą.