Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 18.10.2015, 17:24
Ten mecz tylko potwierdzil to co wiadomo od dawna, nie mamy wypracowanego jakiegokolwiek stylu, nasza gra usypia nie tylko samych kibicow ale chyba tez pilkarzy, klepiemy bezsensownie pilke w srodku pola, a gdy zblizymy sie na 30 m od bramki, to nikt nie wie co dalej... naprawde nie ma sensu dluzej bronic Moskala, bo on juz nic nie wymysli... tak samo darujcie sobie pogadanki o pechu i braku skutecznosci, za przygotowanie pilkarzy odpowiada trener... mamy potencjal, kto tego nie widzi to ma problem ze wzrokiem, my nie mamy slabej kadry, tylko jestesmy zle ustawieni, zle przygotowani, nie ma wiary w swoje umiejetnosci, i nie ma pomyslu na gre... tak wiem ze utrzymujemy juz dwoch trenerow, ale chyba lepiej zatrudnic trzeciego, niz walczyc o utrzymanie...


Odpowiedz cytując