matti123 napisał(a):

|
Mamy przeciętnych piłkarzy, którzy nie potrafią strzelić jednoczenie w bramkę i nie bramkarza, inni potrafią piłkę dobrze podać jedynie na swojej połowie. Wolna ślamazarna gra.
|
Jesli mamy przeciętnych piłkarzy to moze potrzebujemy nieprzeciętnego trenera ? Moze tu jakies inne podejscie do naszych grajków jest potrzebne, które pomoże im lepsze decyzje podejmować ? Nie wiem ... naprawde marnują setki. Moze jakis psycholog ? Nie wiem tragedia. Donald dziś zagrał gorzej niz Kirm ... Cywka ? Co on robił w pierwszym składzie ? Wszyscy bez formy. Za to dla mnie odpowiada trener.