Kompletnie bez sensu i przyszłości to wszystko:(
Szejku (czy inny dziadku mrozie) z kasą przybywaj i to szybko bo kończymy się.
Trener i pół składu do wymiany tylko za co?
Dodatkowo robimy (zrobiliśmy latem) takie "obserwowane" transfery, że lepiej żeby ich nie było.
Ech... w czym tu upatrywać nadziei
