Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 18.10.2015, 17:12
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Dokłądnie !!
My nie mamy takich perełek jak Przybyła czy Cebula... U nas większość gra rekreacyjnie by trzymać formę na emeryturze...
Ale skoro zremisowaliśmy z legią to czemu nie możemy wygrać u siebie z beniaminkiem
Odpowiedz cytując