|
"Byłem zaskoczony postawą Termaliki, spodziewałem się z ich strony otwartego meczu. " Że co Kazek ? Z drugiej strony jak tak dalej będziemy grać to faktycznie, niedługo nawet Termalica będzie wychodzić z trójką napastników u nas w domu.
Na trzeźwo się tego oglądać nie da. Jesteśmy w kropce i tyle. Poł składu do wymiany, druga połówka zaraz na emeryturze. Do tego trener potrzebny od zaraz. A na nic tak naprawdę nie ma mamony.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 18.10.2015 o godz. 17:18.
|