Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 18.10.2015, 16:39
A czego wy oczekujecie jak wygrywamy tylko wtedy kiedy brożek coś trafia (czyli aż 2 razy) oczywiście nie licząc meczu z lechem

A okazji było tyle że szkoda gadać

Remis zawsze biorę w ciemno, puki coś się nie zmieni

Napastnik potrzebny na wczoraj
Odpowiedz cytując