Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 18.10.2015, 16:26
Jankowski to jest największy nieudacznik od czasów Cupiała!!! Nie ma drużyny! Zgraja leśnych dziadków. Połowa składu do wymiany. Grupa spadkowa się święci!!! Fart, że nie przegraliśmy!. Wszyscy out!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując