Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 18.10.2015, 16:25
Komedia. Kolejny raz. Ile już nie zdobylismy gola? "Czy wygrywasz czy nie.." - jasne, ale po tym co odpierdalaja nasi kopacze w ostatnim czasie, zasługują po meczu tylko i wyłącznie na wygwizdanie.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując