|
Myślę,że każdy przynajmniej średnio rozgarnięty człowiek wyrobił już sobie pogląd sam. PiS będzie głosował za obowiązkowymi kwotami uchodźców. Teraz każdy widzi że nie różnią się niczym od PO. Kolejni polscy politycy (tym razem Ci co to udają obrońców polskiej racji stanu) zagłosują wbrew polskiemu społeczeństwu,wbrew solidarności z Węgrami Viktora Orbana oraz Czechami i Słowakami. Jak dla mnie żenada. Typowy POPiS polskiej klasy politycznej.
|