Ja i tak jestem zdania, że to nie jest napastnik dla nas i nie sprawdziłby się tu. Technicznie jest surowy, do gry kombinacyjnej się nie nadaje a w Ruchu dostawia nogę albo głowę i to cała jego fucha - podobnie gra chociażby Jankowski. Brożek jest kompleksowym piłkarzem, cofnie się do rozegrania, zejdzie do skrzydła, zagrałby pewnie i piłkę jakiemuś drugiemu napadziorowi, gdyby tylko go miał
