R33 napisał(a):

A co z osobami które są I raz? Ich to ma nie dotyczyć? A jeżeli ma nie dotyczyć to czemu mają mieć lepiej niż ktoś kto był na kilku meczach wcześniej, ale chodził bardzo rzadko?
Program lojalnościowy ma służyć po to aby nagrodzić stałych klientów. Tylko po to. Bo to co ty przedstawiłeś to nie tyle co nagrodzenie stałych klientów co ukaranie klientów okazjonalnych.
|
Z tego co wiem to ci którzy idą na Wisłę pierwszy raz mają jakieś bonusy.
Co do tego co napisałem - nie traktuję tego jako prawdy objawionej ale propozycję, żeby jednak zacząć coś robić bo póki co wygląda to słabo. Oczywiście, że ważniejsze jest nagradzanie stałych bywalców. Na tą chwilę nie widzę nic sensownego bo bonus w postaci możliwość wyboru swojego poprzedniego miejsca na prawie pustym stadionie plus jakaś śmieszna zniżka przy zakupie kontynuacji karnetu bardziej w....iają niż zachęcają.