leszekm napisał(a):

"...Kaczyński na spotkaniu z wyborcami w Legionowie podkreślił, że musimy mieć odwagę, by powiedzieć stanowcze „nie” poprawności politycznej.
Poprawność polityczna oznacza dzisiaj ograniczenie wolności słowa, badań naukowych
— mówił Kaczyński.
Ludzie siedzą w więzieniach za to, że odmówili dania małżeństwa homoseksualistom albo wyrazili w oczywisty sposób weryfikowalny pogląd w tej sferze
— argumentował.
Tak w Polsce być nie może. Polska jest krajem wolności i musi nim pozostać, nawet jeśli mamy być wyspą wolności w Europie i świecie. To jest nasze historyczne zadanie. Wolność jest istotą naszej tożsamości, polskości."
http://wpolityce.pl/polityka/268764-...rajem-wolnosci
|
A to ciekawe,bo gdy Korwin jest niepoprawny politycznie i mówi o "tfu gejach" to podnoszą wielkie larum jaki to niedobry,żeby nie traktować go poważnie itd.