ulTraS napisał(a):

Ja jutro biorę kumpla, który zawsze jak był na meczu to Wisła nie wygrała
|
A co ja mam powiedzieć? W tym sezonie nie mogłem być na kuchenkach u siebie, Śląsku czy wyjeździe do Bielska, ale za to byłem na PP w Chorzowie i w Gliwicach, Lechii, czy Górniku u siebie...
Jutro też idę. Przepraszam.
