Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 17.10.2015, 17:04
ulTraS napisał(a):Wyświetl post
Ja jutro biorę kumpla, który zawsze jak był na meczu to Wisła nie wygrała
A co ja mam powiedzieć? W tym sezonie nie mogłem być na kuchenkach u siebie, Śląsku czy wyjeździe do Bielska, ale za to byłem na PP w Chorzowie i w Gliwicach, Lechii, czy Górniku u siebie...

Jutro też idę. Przepraszam.
Odpowiedz cytując