Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 17.10.2015, 16:13
arti napisał(a):Wyświetl post
100 lat temu (czyli lata 90-te.) też miałem takiego kumpla.
Ogólnie nie interesował się piłką, ale chodziliśmy w parę osób z osiedla więc namawialiśmy go i kilka razy dał się wyciągnąć... i zawsze manto. Więc przestaliśmy go zabierać
@St Yabol
Mam nadzieję, że nie planujesz być na derbach...
Lepiej żeby UlTraS nie brał kolegi
Odpowiedz cytując