Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 17.10.2015, 16:02
100 lat temu (czyli lata 90-te.) też miałem takiego kumpla.
Ogólnie nie interesował się piłką, ale chodziliśmy w parę osób z osiedla więc namawialiśmy go i kilka razy dał się wyciągnąć... i zawsze manto. Więc przestaliśmy go zabierać
@St Yabol
Mam nadzieję, że nie planujesz być na derbach...
Ostatnio edytowane przez arti : 17.10.2015 o godz. 16:06.
Odpowiedz cytując