100 lat temu (czyli lata 90-te.) też miałem takiego kumpla.
Ogólnie nie interesował się piłką, ale chodziliśmy w parę osób z osiedla więc namawialiśmy go i kilka razy dał się wyciągnąć... i zawsze manto. Więc przestaliśmy go zabierać

@St Yabol
Mam nadzieję, że nie planujesz być na derbach...
